Planowanie kampanii outdoor

Buy Me Time jest sprawdzonym rozwiązaniem do zarządzania procesem biznesowym jakim jest planowanie , zakup i realizacja kampanii reklamowych z udziałem reklamy oudoor/indor lub do zarządzania firmą reklamy zewnętrznej. Zostało zbudowane, aby zwiększyć sprzedaż poprzez sprawne i przejrzyste definiowanie procesów biznesowych, lepszego wykorzystania potencjału powierzchni reklamowych i poprawy reakcji klientów. Z Buy Me Time proces kupowania i sprzedaży powierzchni reklamowych jest łatwy i bardzo sprawny, dokładnie rozliczany z precyzyjnym pomiarem i możliwością sprzedaży lokalizacja-po-lokalizacji lub całych kampanii. Drugą kluczową korzyścią, na której koncentruje się Buy Me Time to ograniczenie kosztów poprzez zwiększenie wydajności. Buy Me Time integruje wszystkie procesy w jedno działanie.


Ustalenie strategii Oferta Umowa i realizacja Raporty i finanse

Program został wyposażony w trzy aplikacje; planowanie i realizacja kampanii outdoorowych - Automatic Media Plan, CRM i finanse, które wykluczają podwójne działania i błędy, przy jednoczesnym zwiększeniu wydajności. Umieszczenie trzech aplikacji w jednej platformie usprawnia działania wszystkich osób biorących udział w procesach biznesowych i zmniejsza ilość czasu na ich realizację. Niweluje do minium ilość miejsc wprowadzania danych, poprawia komunikację między działami w firmie i z jej klientami. System raportowania pozwala zobaczyć dane, których potrzebują managerowie aby podjąć właściwe decyzje w tym i innych obszarach firmy.


Support
Nasze wsparcia obejmuje nieograniczony dostęp do zespołu obsługi klienta w godzinach pracy klienta. Korzystamy z oprogramowania , które umożliwi nam zdalne wsparcie dla każdego użytkownika. Pomoc obejmuje również rozwój oprogramowania pod twoje potrzeby, doradztwo biznesowe i przygotowanie nowych modułów oprogramowania.
Szkolenia
Nasze szkolenia są przygotowywane i realizowane według potrzeb i założeń klienta. Specjaliści z Buy Me Time trenują osoby korzystające z oprogramowania w siedziebie klienta lub w trybie konferencji on-line. Każdy nowy użytkownik otrzyma od nas pełne wsparcie podczas rozpoczęcia pracy z Buy Me Time

Bazy danych
Przed rozpoczęciem pracy z Buy Me Time świadczymy usługę przeniesienia twoich danych do oprogramowania. Dotyczy to wszystkich danych dotyczących nośników reklamowych, sprzedaży, klientów i innych, które mogą być istotne z punktu widzenia procesu biznesowego.

Personalizacja
Buy me Time oferuję pełną personalizacje oprogramowania. Wyposażamy je w twoją identyfikację wizualną, adresy poczty elektronicznej umowy i inne potrzebne dokumenty uczestniczące w procesie biznesowym, które umożliwią Ci sprawna komunikację z klientami i dostawcami.

Instalacja i Hosting
Buy me Time może pracować na zainstalowanym serwerze w siedzibie twojej firmy lub pracować w trybie SAS. Wszystko jest uzależnione od twoich potrzeb. Nasz serwer działający w trybie SAS zapewnia optymalny dostęp każdego pracownika twojej firmy do danych i programu z każdego miejsca na świecie bez dodatkowej infrastruktury serwerowej.

Integracja
Buy Me Time zapewnia integrację z innymi systemami CRM, finansowymi czy programami do zarządzania. Każdorazową wycenę poprzez szczegółowa analiza potrzeb klienta w tym zakresie. Jakie dane podlegać będą miały migracji i czy komunikacja między programami ma charakter jedno czy dwukierunkowy.
Zapraszamy do współpracy

OSOBA KONTAKTOWA

TELEFON / EMAIL

WIADOMOŚĆ